Atvirų porų poliuretanas

UAB "GREITAI STATAU" - Kokybė už mažą kaina

Naujausios technologijos bei inovatyvūs sprendimai, užvaldantys daugelį gyvenimo sričių, neaplenkia ir statybų sektoriaus. O čia jie labai populiarūs ir reikalingi, siekiant ekologijos, tvarumo principų įgyvendinimo. Todėl ne paslaptis, jog statybų procese reikšmingas vaidmuo tenka statinio pastato šiltinimui – svarbu parinkti kokybiškas medžiagas, profesionaliai atlikti darbus ir užtikrinti, jog namas bus sandarus bei atitiks keliamus reikalavimus. Štai kodėl sparčiai išpopuliarėjo namo šiltinimas putų poliuretanu, kuris tapo labai populiaria alternatyva įprastoms šilumos izoliaciją užtikrinančioms medžiagoms.

Kas yra poliuretano putos ir kur jas galima naudoti?

Tai – moderni šiltinimo medžiaga, bene labiausiai liaupsinama dėl preciziško sandarumo. Iš tiesų, putų savybė plėstis leidžia joms nepriekaištingai užpildyti net menkiausias ertmes bei tarpelius, todėl nelieka net minimalių šalčio tunelių.

Dar geriau tai, jog poliuretano putos yra labai universalios – jos tinka šiltinti sienas, stogus, pamatus, perdangas, lubas ir kt. Taip pat verta paminėti, kad tai – patrauklus šiltinimo sprendimas ne tik gyvenamiesiems namams, bet ir pramoniniams, ūkiniams ar kitos paskirties pastatams.

Šiltinimas poliuretano putomis: kodėl verta rinktis?

Nors šiltinimas poliuretano putomis statybų sektoriuje nėra naujovė, tačiau daugeliui tai būdas, apie kurį žino mažiau, todėl jis kelia daugiau klausimų ir abejonių, o tai kartais stabdo nuo teisingo pasirinkimo. Tad norintiems apie šį šiltinimo būdą sužinoti daugiau, pateikiame vertingos informacijos, kodėl verta namo šiltinimui pasirinkti būtent purškiamas poliuretano putas.

.01

Poliuretano putos plečiasi ir pasižymi labai geru skvarbumu, todėl jos prasiskverbs ir tobulai užpildys net labai sunkiai pasiekiamas vietas, mažiausius tarpelius.

.02

Poliuretano putomis galite šiltinti mūrinius, rąstinius, karkasinius ar kitokius pastatus, nes jos pasižymi nepriekaištingu sukibimu su bet kokiu paviršiumi: medžiu, metalu, betonu, stiklu ar kt.

.03

Dar viena iš gerųjų poliuretano savybių yra ta, jog jis neimlus nei pelėsiui, nei puviniams, nei drėgmei, jo nemėgsta ir įvairūs graužikai, tad eksploatacijos metu nebus paveiktas šių veiksnių ir nepraras savo savybių.

.04

Purškiamas putų poliuretanas yra ilgaamžiškumu pasižyminti medžiaga, tad galite neabejoti, jog šiltinimas ja bus ilgalaikė investicija, dovanosianti šilumą bei jaukumą namuose, pastato sandarumą ir kur kas mažesnes šildymui tenkančias išlaidas.

.05

Šiltinimas poliuretano putomis – labai operatyvus darbas, todėl Jūsų namas ar kitos paskirties pastatas bus apšiltintas itin sparčiai – jei plotas nėra labai didelis, tą padaryti galima vos per vieną dieną! Ir tai dar ne viskas – spartą lemia ne tik greitas pats šiltinimo procesas, tačiau ir tai, jog šiltinimui putomis nereikalingas specialus pagrindo paruošimas.

.06

Negalime nepaminėti ir to, jog purškiamos poliuretano putos labai gerai izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą, todėl namuose galėsite mėgautis ramybe, Jūsų nepasieks iš lauko sklindantis triukšmas – tai ypač įvertinama tada, jei namas stovi netoli judrios gatvės, vaikų žaidimų aikštelės, oro uosto, geležinkelio bėgių ar kitos triukšmingose vietose.

.07

Didelis privalumas – vientisumas, nes toks šiltinamasis sluoksnis neturi sudūrimų, todėl neatsiranda papildomų ertmių šalčiui prasiskverbti ar šilumai iš namų išsprūsti.

.08

Labai geras šilumos laidumo koeficientas neleis suabejoti pasirinkimo teisingumu.

.09

Putų poliuretanas – žmogui ir aplinkai nekenksminga medžiaga.

Uždarų ir atvirų porų poliuretanas: panašumai ir skirtumai

Nusprendę namą šiltinti purškiamo poliuretano putomis, turėsit priimti sprendimą, kokias putas rinktis. Skiriamos dvi rūšys: atvirų porų ir uždarų porų putos. Kuo jos skiriasi ir kuo panašios?

Atvirų ir uždarų porų poliuretano skirtumai:

 • esminis skirtumas, žinoma, yra pačios poros;
  atvirų porų putos yra lengvos bei lanksčios, o uždarų – kietos, stabilios;

 • uždaro tipo poliuretano putų šilumos laidumo koeficientas mažesnis, palyginti su atviras poras turinčiu poliuretanu;

 • uždaras poras turinčios putos ne tik šiltina, bet ir stiprina konstrukcijas;

 • atvirų porų putos gali įgerti vandens, o uždaro tipo visiškai atsparios vandeniui, drėgmei, taip pat gniuždymui;
 • naudojant uždaro tipo putas nereikalinga garo izoliacija, o naudojant atviro tipo – reikalinga.

Atvirų ir uždarų porų poliuretano panašumai:

 • tiek vienos, tiek kitos putos puikiai kvėpuoja;

 • abiejų rūšių putos yra ekologiškos;

 • jos ilgaamžės;

 • putos tobulai sukimba su paviršiumi;

 • abejos putos nepriekaištingai užpildo net smulkiausius plyšelius;

 •  tinka tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams.

Atvirų porų poliuretanas: techninės specifikacijos

 • atvirų porų poliuretanas yra lengvas ir lankstus;

 • uždarų porų kiekis jame neviršija 20 proc.;

 • šilumos laidumo koeficientas patenka į diapazoną nuo 0,035 iki 0,042 W/(m*K);

 • degumo klasė – F;

 • itin aukšta garso izoliacija;

 • tankis siekia 8–15 kg/m3;

 • atvirų porų putos plečiasi net iki 120 kartų;

 • atvirų porų poliuretanas pasižymi žemesniu sandarumu, tačiau tai galima kompensuoti pastatus šiltinant storesniu nei įprasta putų sluoksniu;
 •  šio tipo poliuretano putos neužtikrina garo izoliacijos, todėl iš vidaus reikalingas garo izoliacinės plėvelės sluoksnis;

 • šio tipo putos įtakos konstrukcijų patvarumui nedaro, t. y. jų papildomai nesustiprina;

 • stipris gniuždant siekia 5–30 kPa;

 • būdingas aukštas pralaidumas vandens garams;

 • tiesioginis kontaktas su vandeniu nerekomenduojamas, kadangi atviras poras turinčios poliuretano putos pasižymi gana aukštu vandens įgeriamumu;

 • montuojant tokias putas būtina apsauga nuo ultravioletinių spindulių.

Atvirų porų poliuretano putos yra lengvos ir lanksčios, jos puikiai kvėpuoja, yra ekologiškos ir drauge ilgaamžės, garantuoja puikų sukibimą su paviršiumi. Atviras poras turinčios putos tiks naujai statomiems arba renovuojamiems gyvenamiesiems būstams, komercinės, ūkinės, pramoninės ar kitos paskirties pastatams. Šiltinti šio tipo putomis galima tiek iš vidaus, tiek iš išorės, jos tiks pastato sienoms, stogui, pastogei, pertvaroms, pamatams ir kt.

Dėl puikaus plėtimosi atvirų porų poliuretanas labai gerai užpildo smulkiausius plyšelius, užkirsdama skelią net minimaliems šalčio tuneliams atsirasti.

Šio tipo putoms būdinga puiki garso izoliacija, todėl jos labai pasiteisins, jei pastatas yra triukšmingoje vietovėje.

Tiesa, kaip jau paaiškėjo iš techninės specifikacijos, nusprendus šiltinimui naudoti atvirų porų poliuretano putas, iš vidaus būtina jas izoliuoti garo plėvele, siekiant panaikinti sąlyčio su garais, drėgme riziką.

Kiek kainuoja šiltinimas atvirų porų poliuretano putomis?

Palyginti su uždaro tipo poliuretanu, tai atviras poras turintis yra kelis kartus pigesnis, o tai tik dar labiau didina jo patrauklumą, mat gerosios savybės dėl to visai nenukenčia.

Kaina priklauso nuo putų, šiltinamo ploto bei putų sluoksnio storio, kuris tiesiogiai susijęs su putų išeiga (atvirų porų poliuretanas kainuoja yra apie 60 Eur už m3). Todėl kiekvienu atveju šiltinimo poliuretano putomis kaina skaičiuojama individualiai, įvertinant minėtus aspektus.

Atvirų porų poliuretanas yra pigesnis, bet jei domina gera poliuretano varža, jo sluoksnis turėtų būti bent dvigubai didesnis nei uždarų porų.
Atvirų porų poliuretanas kaina nustebins – daugelis nė nepagalvoja, jog šiltinti namus kokybiška ir funkcionalia medžiaga gali būti taip nebrangu.

Šiltinimas atvirų porų poliuretanu su „Ecologika“:

Ilgametė patirtis rinkoje, sukauptos žinios bei įgūdžiai leidžia kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti aukšto lygio paslaugas ir garantuoti sėkmingą šiltinimo medžiagos eksploataciją.

Darbe naudojame tik kokybiškas medžiagas ir profesionalius įrankius, siekdami geriausio rezultato ilgalaikėje perspektyvoje.

Išklausome klientą ir parenkame optimaliausią paslaugų variantą, atsižvelgdami į poreikius, galimybes ir lūkesčius atitinkantį rezultatą.

Dirbame su skirtingų gamintojų poliuretano putomis, todėl pasiūlysime patį geriausią kainos ir kokybės santykį.

Patarsime, paaiškinsime, atsakysime į klausimus – informuotumas didina pasitikėjimą ir nepalieka neatsakytų klausimų bei abejonių.

UAB "GREITAI STATAU" – Jūsų patikimas partneris, kai norite maksimalaus rezultato geriausia kaina.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image