Paslaugos

Mūsų šalyje statinių šiltinimui labai dažnai naudojama stiklo ar akmens vata, taip pat putų polistirolas. Tai bene dažniausi variantai, kurių pasirinkimą lemia ne tiek jų savybės ir teikiama nauda, kiek tai, jog yra įprastos, tradicinės. Tačiau jos neužtikrina nepriekaištingo sandarumo, neretai lieka oro tarpų, tampančių šalčio tiltais, veikiamos aplinkos veiksnių šios medžiagos praranda savo savybes, negana to, kai kurias iš jų mėgsta graužikai, vabzdžiai ir pan. Tad ieškantys maksimalios kokybės, sandarumo ir ilgaamžiškumo prioritetą teikia poliuretano putoms, dėl savo unikalių savybių gebančioms užpildyti net mažiausius tarpelius, apsaugoti statinio sienas, stogą ar kitus elementus nuo drėgmės, kito aplinkos poveikio ir užtikrinti maksimalią šilumos izoliaciją.

Kodėl šiltinimo sprendimai naudojant putas yra puikus pasirinkimas?

  • Labai geras šilumos laidumo koeficientas.

  • Apsauga nuo drėgmės, šalčio, ugnies, graužikų ir pan.

  • Vientisas sluoksnis ir užpildyti visi plyšeliai.

  • Putos kvėpuojančios, ekologiškos, lengvos.

  • Šiltinimas poliuretano putomis yra labai spartus.

  • Izoliuoja ir garsą.

  • Ilgaamžės, patvarios.
Image

Ką siūlome Jums?

Namų šiltinimas

Gyvenamojo namo šiltinimas putomis leis mėgautis komfortu, mažomis sąskaitomis už šildymą, garantuos namo sienų, stogo bei kitų elementų atsparumą drėgmei, šalčiui, aplinkos poveikiui.

Pastatų šiltinimas

Gyvenamųjų, komercinės, administracinės, gamybinės ar kitos paskirties statinių šiltinimas poliuretanu dovanos pavydėtiną šilumos laidumo koeficientą.

Pamatų šiltinimas

Per prastai apšiltintus pamatus prarandama iki penktadalio namų šilumos, todėl šiltinimas putomis leis šios rizikos išvengti.

Metalo konstrukcijų šiltinimas

Puikus putų sukibimas su metalu ir unikalios savybės leis lengvai ir greitai apšiltinti įvairių formų konstrukcijas iš metalo.

Sienų šiltinimas

Lengvos, kvėpuojančios, ekologiškos, izoliuojančios šilumą bei garsą poliuretano putos namo sienoms bus geriausias pasirinkimas.

Stogų šiltinimas

Šiluma kyla aukštyn, tad nenorint jos prarasti, būtina sudaryti barjerą, t. y. pasirūpinti maksimaliu stogo sandarumu, kurį užtikrinti gali purškiamos putos.

Perdangų šiltinimas

Perdangoms galite rinktis atvirų ar uždarų porų putas. Pirmosios nesuteiks papildomų apkrovų, o antrosios sudarys tvistą ir stabilų pagrindą, jei viršuje bus įrengtos grindys.

Pastogių šiltinimas

Pastogės sandarumas sulaikys šilumą namuose – mažesnės sąnaudos šildymui, didesnis komfortas namuose.

Palėpių šiltinimas

Jei įrengsite palėpę, tai purškiamos putos leis lengvai ir greitai pasirūpinti nepriekaištingu jos apšiltinimu.

Lubų šiltinimas

Labai spartus ir efektyvus lubų šiltinimas neleis iš patalpų „pasprukti“ šilumai.

Grindų šiltinimas

Maloniai šiltos grindys – didelis privalumas, todėl pasirūpinkite šiltinimo sluoksniu iš putų – jis neleis šalčiui, drėgmei skverbtis pro grindis ir prisidės prie komfortiško mikroklimato namuose.

Autoservisų šiltinimas

Kiekviena darbo aplinka turi būti maloni ir komfortiška. Putos – puikus variantas sparčiam ir efektyviam autoservisų šiltinimui.

Angarų šiltinimas

Poliuretano putos idealiai sukimba su metalu ir garantuoja ilgalaikį angaro apšiltinimą, sandarumą bei apsaugą.

Kiek kainuoja šiltinimas poliuretanu?

Jei domina viso namo ar kitos paskirties statinio šiltinimas, greičiausiai, aktuali ir kaina. O pastaroji priklauso nuo kelių dalykų. Pirmiausia, įtakos turi tai, kiek šiltinimo medžiagos bus sunaudota. Antra, kainą lemia ir šiltinamas plotas. O bene daugiausia įtakos turi tai, kokiomis putomis šiltinama. Mat atvirų porų putos yra pigesnės (apie 60 eurų už m3), o uždarų porų – brangesnės (apie 180 eurų už m3).

Tačiau galutinės kainos tai neparodo, nes uždarų porų putų paprastai reikia plonesnio sluoksnio, tad ir išeiga bus mažesnė. Taigi kiekvienu atveju tikslią kainą paskaičiuosime individualiai.

Domina profesionalios šiltinimo paslaugos poliuretano putomis Vilniuje, Kaune ar kitame mieste? Susisiekite – pasiūlysime optimaliausią sprendimą.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image