Angarų šiltinimas putomis

Kas yra angarai, daugelis žino. Šių statinių panaudojimo spektras gana platus – paprastai juose vykdoma įvairi veikla: prekybinė, sandėliavimo, gamybinė, taip pat parkavimo ar kitokia. Jei vykdoma veikla, vadinasi, dirba ir žmonės. O darbas kur kas malonesnis, jei patalpa yra apšiltinta ir šaltuoju metų laiku nereikia stirti nuo šalčio. Kita vertus, angarų apšiltinimas aktualus ir tada, kai vykdomai veiklai reikalinga atitinkama temperatūra, apsauga nuo drėgmės ir pan.

Sutikime, angarai yra didžiuliai, tad ir šiltinamas plotas įspūdingas. Nenuostabu, jog svarstant, kuo šiltinti tokius statinius, atsižvelgiama ir į kainos kriterijų, ir ieškoma geriausio kainos bei kokybės santykio, užtikrinančio angaro sandarumą geriausia kaina. Šiame kontekste siūlome poliuretano putas – tai geriausia medžiaga rinkoje, maloniai nustebinanti net didžiausius skeptikus.

Image

Angarų šiltinimo poliuretano putomis ypatumai

Angarų šiltinimas (taip pat sandėlių bei kitų didelių panašios paskirties statinių) yra sudėtinga „misija“. Kodėl? Pirmiausia, tai reikalauja nemažai išlaidų, todėl būtina gerai apsvarstyti, kokias šiltinimo medžiagas rinktis bei kaip užtikrinti geriausią kokybę kuo patrauklesne kaina. O antras dalykas yra tas, jog šiltinant angarus ir kitus panašius statinius labai svarbu yra darbų sparta. Tad šis aspektas taip pat prisideda prie šiltinimo medžiagų atrankos kriterijų sąrašo. Štai kodėl populiariausios šiame kontekste yra poliuretano putos. Jos užtikrina puikią izoliaciją, jų kaina gana gera, atsižvelgiant į gaunamą rezultatą, o šiltinimas tokiomis putomis yra bene sparčiausias būdas rinkoje! Maža to, procesas nereikalauja specialiai paruošti pagrindo, todėl per vieną dieną gali būti apšiltinami didžiuliai plotai.

Poliuretano putos angarų šiltinimui geriausias variantas dar ir todėl, kad joms būdingi pavydėtini šiluminiai rodikliai. Taip pat šiltinant poliuretanu nereikia jokių tvirtinimų šiltinamajam sluoksniui – sutaupote ir laiko, ir pinigų. Dar vienas aspektas – šios termoputos tobulai sukimba su metalu, todėl jos itin patikimai prisitvirtins prie angaro. Vientisas putų sluoksnis tobulai padengs visą paviršių, užpildys plyšelius ir nepaliks nė menkiausių šalčio tiltų. Putos labai pasiteisina, jei konstrukcijoje yra įvairių atsikišimų ar kitų papildomų elementų, kuriuos apšiltinti alternatyviomis priemonėmis būtų sudėtinga ar net neįmanoma.

Angaruose, kaip minėjome, dažnai vykdomos sandėliavimo, prekybos, gamybinės ir panašios veiklos, o nereta jų kelia triukšmą, pavyzdžiui, įvairūs įrenginiai. Tad svarbi ir gera garso izoliacija, o ją taip pat garantuos termoputos.

Kodėl angarų šiltinimas putomis – geriausias sprendimas Jums?

  • Poliuretano putoms būdingas labai geras šilumos laidumo koeficientas.

  • Jos tarnaus ilgai ir mažiausiai tris dešimtmečius nepraras nei savo formos, nei savybių.

  • Ekologiškos, kvėpuojančios, stabilios ir net kelis kartus sutvirtinančios statinio konstrukciją (angarams tai itin aktualu).

  • Labai greitas šiltinimo procesas.

  • Izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą, patikimai sukimba su bet kokiais paviršiais.

  • Atsparios ugniai, vandeniui.

  • Izoliuoja drėgmę bei garus, todėl nelieka būtinybės rūpintis papildoma garo izoliacija ir investuoti į tai nemažai pinigų.

Kiek kainuoja angaro šiltinimas poliuretanu?

Kaina – tas kriterijus, kuris neretai yra vienas iš kertinių, priimant tam tikrus sprendimus. Jei domina, kiek gali kainuoti Jūsų angaro šiltinimas poliuretanu, susisiekite su mumis – kaskart kainą skaičiuojame individualiai, vertiname šiltinamą plotą, putų sluoksnio storį, taip pat koks putų tipas aktualus: atvirų ar uždarų porų. Atvirų porų putos kainuoja apie 60 eurų už m3, o uždarų – apie 180 eurų už m3. Pastarosios nors brangesnės, bet jų reikia plonesnio sluoksnio.

UAB "GREITAI STATAU" – profesionalų komanda, pasirūpinsianti Jūsų angaro apšiltinimu.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image