Grindų šiltinimas putomis

Visi norime, jog namuose būtų jauku, gera, komfortiška, kad oras čia būtų sveikas ir malonus, o kiekvienas šeimos narys jaustųsi puikiai. Didele dalimi prie komforto prisideda namų šiluma. O jai užtikrinti vien šilumos šaltinio nepakanka – svarbus ir viso namo apšiltinimas. Šį kartą pakalbėkime apie vieną svarbiausių būsto elementų – grindis. Jų šiltinimui medžiagų pasirinkimas nemažas. Dažniausiai naudojamos polistirolo plokštės. Tai geras pasirinkimas, tačiau plokštės jungiasi tarpusavyje, būtina pasirūpinti precizišku kiekvienos siūlės sandarinimu. Norintys maksimalaus efektyvumo, geriausios šilumos izoliacijos ir ilgaamžiškumo renkasi purškiamas poliuretano putas, visą šiltinamą grindų plotą padengiančias vientisu sluoksniu.

Image

Kodėl reikia šiltinti grindis?

Tikriausiai bent kartą esate ankstų šaltojo meto rytą atsistoję ant grindų ir pajutę tą nemalonią vėsą, kuri ryte, regis, dar labiau juntama. Taigi tai ir yra atsakymas, kodėl reikia šiltinti grindis. Ant maloniai šiltų grindų gera vaikščioti basomis, atsistoti ant šiltų grindų po dušo, pajusti jų šilumą atėjus iš lauko ir pan. Šiltos grindys yra tikrai didelis privalumas turintiems vaikų – mažiesiems žaisti bus šilta ir jauku. Tai tik keli teiginiai, pagrindžiantys, kad būtina pasirūpinti precizišku grindų šiltinimu.

Grindų šiltinimo poliuretano putomis ypatumai

Teigiama, jog per prastai apšiltintas ar visai neapšiltintas grindis iš namų gali iškeliauti net apie penktadalį šilumos! Taip pat jei grindys nekokybiškai apšiltintos, pro jas skverbsis šaltis, kuris turės įtakos ir patalpų temperatūrai bei komfortui namuose. Grindys bus šaltos, vaikščioti tokiomis bus nemalonu, negana to, neretai jos tokiu atveju tampa ir peršalimo priežastimi. Taigi, prastai apšiltintos namų grindys bus ir finansiniai nuostoliai (didės šildymo sąnaudos), ir gero mikroklimato namuose nebuvimas.

Grindų šiltinimas poliuretano putomis galimas tiek prieš betonavimą, tiek ir jau išbetonavus grindis (paprastai purškiama tarp lagių). Bet kuriuo atveju putos purškiamos ant sauso paviršiaus, kurio nereikia niekaip specialiai paruošti – tai didelis privalumas, juo labiau jei Jums svarbus ir operatyvumo kriterijus.

Putos leidžia labai sandariai apšiltinti grindyse slepiamus vamzdžius ir kitus elementus, kurių apšiltinimas naudojant polistirolą ar kitas alternatyvas yra gana sudėtingas, jei norime didžiausio efektyvumo.

Grindų šiltinimui tiks uždarų porų putos – kietos, stabilios, labai tvirtos, atsparios drėgmei, todėl nereikės papildomos garo izoliacijos. Kadangi poliuretano putos visiškai nepraleidžia vandens, tai po grindimis nebus sąlygų susidaryti garo kondensatui – tai leis džiaugtis konstrukcijų ilgaamžiškumu.

Šios termoputos bus tobulas pasirinkimas A klasės namo grindų, o tai pat ir sienų, stogo, pamatų ar kitų dalių šiltinimui.

Kodėl grindų šiltinimas putomis – geriausias sprendimas Jums?

  • Purškiamos poliuretano putos pasižymi labai mažu šilumos laidumo koeficientu.

  • Jos ilgaamžės, patvarios, stabilios ir ekologiškos.

  • Šiltinimas termoputomis vyksta itin sparčiai – nereikia specialaus pagrindo paruošimo, o dėl itin spartaus putų sustingimo jau netrukus galima montuoti ir apdailą.

  • Putos labai gerai sukimba su įvairiais paviršiais: medžiu, metalu, betonu ar kt.

  • Poliuretanas izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą.

  • Putos atsparios ugniai, vandeniui, pelėsiui, graužikams.

Kiek kainuoja grindų šiltinimas poliuretanu?

Nusprendę grindų šiltinimui pasirinkti geriausią medžiagą rinkoje – termoputas, neabejotinai svarstysite, kiek Jums tai kainuos. O kainos ir kokybės santykis bus puikus! Įtakos finansiniam aspektui turi grindų plotas, medžiagos išeiga bei tai, kokias putas pasirinksite. Atvirų porų putos kainuoja apie 60 eurų už m3, o uždarų – apie 180 eurų už m3. Grindims labiau tinka uždaro tipo putos (beje, jų reikia mažesnio sluoksnio).

UAB "GREITAI STATAU" – Jūsų patikimas partneris, padėsiantis garantuoti grindų šilumą ir komfortą namuose.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image