Lubų šiltinimas putomis

Namo statyba susideda iš daugelio procesų, iš kurių kiekvienas yra svarbus galutiniam rezultatui. Vienas iš aspektų, reikalaujančių daug dėmesio ir atsakingo požiūrio, yra šiltinimas. Pastarasis susijęs su namo tvarumu, šildymo efektyvumu, namo sandarumu, komfortu patalpose ir daugeliu kitų aspektų. Jei svarstote, kokias šiltinimo medžiagas rinktis, siūlome prioritetą teikti poliuretano putoms, kurios ilgalaikėje perspektyvoje nepraras savo savybių ir užtikrins maksimalų sandarumą bei geriausią šilumos, garso izoliaciją. Tokias putas galima naudoti ir naujai statomiems, ir renovuojamiems būstams – jomis šiltinkite sienas (iš lauko ar iš vidaus), stogą, pastogę, pertvaras ir kt. Jos idealiai tinka ir luboms, kurių šiltinimo kokybė itin reikšminga.

Lubų šiltinimas poliuretano putomis

Kodėl reikia šiltinti lubas?

Šiltas oras turi tendenciją kilti aukštyn. Tad šildant namus oras patalpose šyla ir kyla į viršų. Nesunku nuspėti, kas nutiks, jei Jūsų būsto lubos bus neapšiltintos. Taigi, šiluma keliaus pro lubas aukštyn link stogo ir į lauką. Tai lems, jog ne tik šildymas bus neefektyvus, patirsite nuostolių, tačiau ir namuose nebus komfortiška, šilta, nes namai greičiau atvės. Todėl kokybiškas lubų apšiltinimas leidžia užkirsti kelią šilumos praradimui.

Lubose / perdangoje dažnai būna tam tikrų jungčių ir kitų elementų, kuriuos būtina labai efektyviai užsandarinti. Jei liks nepašiltinti bent menkiausi tarpeliai, šiltas oras iš namų, o su juo ir drėgmė, skverbsis per tuos tarpelius, čia susidarys kondensatas, o tai gali lemti ir tokius nesklandumus kaip pelėsis ar pan. Tad jei turite nešildomą palėpę, tai lubų apšiltinimas yra taip pat labai svarbus, norint neleisti perdangoje kauptis kondensatui.

Lubų šiltinimo poliuretano putomis ypatumai

Lubų šiltinimas bus atliktas labai kokybiškai, jei tam naudosite purškiamas poliuretano putas. Jos plečiasi, skverbiasi ir pasiekia net itin sunkiai pasiekiamas vietas, pačius mažiausius plyšelius ir juos užsandarina, suteikia šilumos izoliaciją, o uždarų porų poliuretanas dar apsaugo ir nuo garsų, todėl lubos savo techninėmis charakteristikomis atitiks aukščiausius reikalavimus.

Lubų šiltinimas putomis galimas tiek iš viršaus, tiek iš apačios. Jei šiltinsite iš palėpės pusės ir pasirinksite uždaro tipo putas, turėsite puikų kietą ir labai tvirtą pagrindą. Tiesa, prieš purškiant putas pasirūpinkite lagėmis (jei palėpėje reikalingos grindys). Jei lubos bus šiltinamos iš apačios, prieš tai pasirūpinkite lubų tvirtinimo elementais.

Luboms tinka ir atviras poras, ir uždaras poras turinčios termoputos. Tiesa, jei pasirinksite atviro tipo putas, iš apačios reikės dėti garo izoliacinę plėvelę. Kurias putas rinktis geriausia Jums, priklauso nuo poreikių bei aplinkybių. Nežinote, kaip pasirinkti? Susisiekite – patarsime ir padėsime priimti geriausią sprendimą.

Kodėl lubų šiltinimas putomis – geriausias sprendimas Jums?

  • Termoputos pasižymi pavydėtinai mažu šilumos laidumo koeficientu.

  • Jos patikimos ir ilgaamžės.

  • Šios putos ekologiškos, kvėpuojančios.

  • Šiltinimas purškiamomis poliuretano putomis vyksta itin sparčiai.

  • Putos tobulai sukimba su bet kokiu paviršiumi: metalu, betonu, medžiu ar kt.

  • Izoliuoja ir garsą.

  • Atsparios ugniai, vandeniui, pelėsiui, graužikams.

Kiek kainuoja lubų šiltinimas poliuretanu?

Svarstantys šiltinimo medžiagų alternatyvas visada lygina ir kainas. Šiltinimo termoputomis kaina priklauso nuo kelių aspektų, pavyzdžiui, kiek medžiagų reikia, koks lubų plotas, kokio tipo purškiamos putos pasirenkamos. Pavyzdžiui, atvirų porų putų kaina yra apie 60 eurų už m3, o uždarų – apie 180 eurų už m3. Kaina skiriasi kelis kartus, tačiau ir skirtingų tipų putų sluoksniai bus nevienodi, tad kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai, atsižvelgdami į konkrečius poreikius bei galimybes.

Kokybiškas lubų šiltinimas labai svarbus, todėl garantuojame geriausią rezultatą.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image