Metalo konstrukcijų šiltinimas

Kodėl būtina apšiltinti metalo konstrukcijas?

Kokybiškas metalinių konstrukcijų šiltinimas suteikia joms patikimą garantiją nuo drėgmės, vandens, kondensato susidarymo ir leidžia išvengti vieno didžiausių metalo priešų – korozijos. Pastaroji kaip reikiant pažeidžia metalą ir ilgainiui metalinės konstrukcijos praranda savo savybes, funkcionalumą. Drauge termoputos apsaugos ir nuo per kaitrios saulės, temperatūrų pokyčių. Jos suteiks šilumą, sandarumą, apsaugą metalinių angarų, sandėlių, cisternų, maisto produktų saugyklų, ūkinės paskirties metalinių statinių konstrukcijoms ir kitiems metaliniams elementams.

Metalas daugeliui pirmiausia asocijuojasi su šalčiu. Iš tiesų taip ir yra – jei jis prieš tai nėra pašildytas, tai paėmę į rankas metalą pirmiausia pajaučiame šaltį. Tad ir įvairios metalinės konstrukcijos, didžiuliai angarai yra šalti. O pastaruosiuose vykdoma gamybinė, sandėliavimo ar kitokia veikla, čia dirba žmonės, todėl neretai iškyla poreikis angarus ar kitus statinius iš metalo, konstrukcijas apšiltinti. Ir nors šiltinimo medžiagų rinkoje apstu, visgi tikslinga atidžiai išanalizuoti jų technines charakteristikas, mat ne visos „draugauja“ su metalu ir tinka šio paviršiaus apšiltinimui. Tad taupydami brangų Jūsų laiką patikiname, jog geriausias variantas metalo konstrukcijų šiltinimui yra termoputos. Pastarosios tiesiog tobulai sukimba su metaliniu paviršiumi ir leidžia mėgautis įspūdingu pluoštu savo gerųjų savybių. Tad jei Jums aktualus tokių konstrukcijų apšiltinimas, rinkitės purškiamas poliuretano putas.

Image

Metalinių konstrukcijų šiltinimo putomis ypatumai

Metalinės konstrukcijos poliuretano putomis šiltinamos labai paprastai ir greitai. Pagrindo visiškai nereikia specialiai paruošti. Putos tiesiog purškiamos prie metalo, jos puikiai prikimba, netrunka sustingti. Sluoksnis purškiamas iš vidaus, kadangi putas reikia apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Galima naudoti tiek uždaro, tiek ir atviro tipo putas. Jei prioritetas garso izoliacija, tiks atvirų porų putos. O jei svarbiausia puiki šilumos izoliacija ir tvirtumas, nepamainomos bus uždaras poras turinčios putos.

Kodėl metalo konstrukcijų šiltinimas termoputomis – geriausias sprendimas Jums?

  • Poliuretano putos ne tik suteikia galimybes racionaliau naudoti energiją, bet ir prailgina metalinių statinių, taip pat metalinių konstrukcijų eksploatavimo laiką.

  • Purškiamos poliuretano putos dovanoja pavydėtiną sandarumą.

  • Jei naudojamos uždaro tipo putos, tai jos efektyviai apsaugo nuo drėgmės, taip pat suteikia papildomo tvirtumo konstrukcijoms.

  • Putos yra bent šiek tiek elastingos (uždarų porų – mažiau, o atvirų – labai elastingos), todėl net esant šiokioms tokioms metalo deformacijoms, jos nekeičia savo formos, nesutrūkinėja, nebūna kitaip pažeistos.

  • Putos purškiamos vientisu sluoksniu, naudojant jas labai paprasta apšiltinti įvairių formų statinius bei konstrukcijas, taip pat net labai sunkiai prieinamas vietas.

  • Šiltinimas poliuretano putomis yra labai spartus – per dieną galima kokybiškai apšiltinti apie porą šimtų kvadratinių metrų ar net kiek daugiau.

  • Putos apsaugo šias konstrukcijas nuo pelėsio, grybelio, graužikų ir kitų nepalankių veiksnių.

  • Šiltinimo medžiaga yra lengva, todėl nesukurs konstrukcijoms papildomų didelių apkrovų.

Kiek kainuoja metalo konstrukcijų šiltinimas poliuretanu?

Šiltinant metalines konstrukcijas, kaip ir statinius ar kitus elementus, aktuali šiltinimo kaina. O ji priklauso nuo to, koks šiltinamas plotas, kiek medžiagos reikia ir kokios rūšies putomis bus šiltinama. Putos esti uždarų ir atvirų porų, o jų kainos – nevienodos. Atviras poras turinčios kainuoja kur kas mažiau – apie 60 eurų už m3, o štai uždarų porų putų kaina siekia apie 180 eurų už m3. Tačiau reikalingas jų sluoksnis nevienodas – uždaro tipo putų reikia plonesnio sluoksnio.

Kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai, atsižvelgdami į konkrečius aspektus.

Metalo konstrukcijų šiltinimas putomis su UAB "GREITAI STATAU" – operatyviai ir kokybiškai.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image