Namų šiltinimas putomis

Namo šiltinimo procesas visuomet buvo prioritetinis visame statybų kontekste, tačiau šiais laikais, kuomet sparčiai auga pasyvių namų populiarumas bei didelis dėmesys skiriamas A klasės namams, užtikrinti precizišką kokybę šiltinant namą itin svarbu. Tinkamas namų šiltinimas ne tik garantuoja komfortą namo gyventojams, sveiką mikroklimatą namuose, tačiau yra ir tiesiogiai susijęs su šildymo sąnaudomis.

Namų šiltinimas gali būti atliekamas naudojant platų šiltinimo medžiagų spektrą. Visgi šiandieninės tendencijos leidžia išskirti termoputas, kaip vieną efektyviausių sprendimų, garantuosiantį aukštą šiltinimo efektyvumą.

Namų šiltinimas putomis

Šiltinimo putomis ypatumai

Toks šiltinimo procesas yra labai spartus ir paprastas. Lengvos, ilgaamžės ir puikiomis šilumos izoliavimo savybėmis pasižyminčios poliuretano putos naudojant specialius aparatus purškiamos tarp medinių sienų konstrukcijų, stogo gegnių, taip pat perdangoje, ant mūrinės sienos ar kitur.

Dėl unikalios putų struktūros ir įspūdingo privalumų spektro namų šiltinimas putomis bus puikus pasirinkimas ir naujiems pastatams, ir senos statybos. Kalbant apie pastaruosius, tai putos užtikrins kiekvieno trūkio ar kito defekto neutralizavimą.

Greičiausiai nereikia nė sakyti, jog šiltinimas putomis leis itin efektyviai taupyti laiką, nes darbas vyksta labai sparčiai.

Kodėl namų šiltinimas termoputom – geriausias sprendimas Jums?

 • Mažiausias šilumos laidumo koeficientas! Poliuretano putoms neabejotinai tenka šilčiausios izoliacinės medžiagos titulas, mat šilumos laidumo koeficientas siekia vos 0,022–0,03.

 • Be šilumos izoliacijos, termoputos puikiai izoliuoja ir garsą, todėl užtikrins efektyvią apsaugą nuo triukšmo, sklindančio iš lauko.

 • Namo šiltinimas putomis yra patikimas ir ilgaamžis sprendimas, nes šiltinimo medžiagos eksploatavimo laikas viršija net tris dešimtmečius. O svarbiausia tai, jos per visą šį laiką šiltinimo medžiaga nepraranda savo savybių, nekeičia formos, netampa imli pelėsiui ir kitiems nepageidaujamiems veiksniams.

 • Itin spartus ir labai paprastas montavimas yra didelis privalumas, mat laiko sąnaudos dažnai yra vienas iš tų kriterijų, kurie lemia šiltinimo būdo pasirinkimą.

 • Nereikalingas pagrindo paruošimas! Pati vata sukietėja vos per keliolika minučių, todėl kone iškart galima montuoti apdailą.

 • Purškiamos poliuretano putos tobulai sukimba su bet kokiu paviršiumi: medžiu, metalu, betonu, stiklu, tinku ar kt.

 • Jei esate ekologijos šalininkas, tai šiltinimas putomis atitiks Jūsų principus – poliuretano putos nekenkia nei žmonėms, nei aplinkai, ekologijos kontekste jos yra visiškai saugios.

 • Atsparumas ugniai – dar vienas termoputų privalumas, tiesiogiai susijęs su Jūsų ir Jūsų turto apsauga.

 • Šios termoizoliacinės medžiagos lengvumas yra labai svarbus namui tenkančių apkrovų kontekste. Ypač tai pasiteisina šiltinant namo stogą.

 • Purškiamos putos sudaro vientisą šiltinimo sluoksnį, išvengiant sandūrų, siūlių, kurios susidaro šiltinant alternatyviomis medžiagomis, pavyzdžiui, vata.

 • Atsparumas vandeniui, minimali vandens absorbcija yra labai svarbūs viso namo šiltinimo fone, o ypač kalbant apie stogo šiltinimą.

Solidus šiltinimo termoputomis privalumų sąrašas neleis suabejoti šios medžiagos kokybe ir teikiama nauda.

Namo šiltinimas putomis: iš lauko ar iš vidaus?

Namo iš lauko ar iš vidaus šiltinimas poliuretanu yra vienodai efektyvus. Neretai pasirinkimą nulemia namo konstrukcija, medžiagos, aplinkybės ar kt. Pavyzdžiui, mūriniai namai dažniau šiltinami iš lauko pusės, karkasiniai – iš vidaus, šiltinant rąstinį namą dažniau pasirenkamas šiltinimo iš lauko būdas.

Kiek kainuoja šiltinimas termoputomis?

Namų šiltinimas termoputomis bus ilgalaikė ir labai pasiteisinusi investicija. Neretą besirenkantį šiltinimo būdą domina ir kaina. Šiltinant šia medžiaga daugiausia kainą lemia tai, ar šiltinama atvirų, ar uždarų porų putomis.
Pastarasis variantas bus keliskart brangesnis, tačiau ir privalumų spektras kur kas didesnis. Renkantis tikslinga įvertinti skirtingus pasirinkimus ir palyginti juos su savo poreikiais bei galimybėmis.

Namų šiltinimas termoputomis – modernus ir efektyvus sprendimas, leisiantis taupyti laiką, finansinius išteklius, saugoti statinio konstrukcijas ir mėgautis komfortiška šiluma namuose.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image