Palėpių šiltinimas putomis

Visi žinome, kas yra palėpė. Vienuose būstuose jos yra negyvenamos ir visiškai nenaudojamos, kituose – tampa daiktų saugykla, o ar kituose palėpėse įrengiamos puikios poilsio zonos, vaikų žaidimų aikštelės, skaitymo kampeliai, darbo kambariai ir kitos gyvenamosios erdvės, kurioms namuose lyg ir stokojama vietos, tad palėpė – kaip tik. Bet kuriuo atveju labai svarbu pasirūpinti kokybišku palėpės apšiltinimu: tiek stogo dalies, tiek sienų ir grindų.

Tiesa, ne taip lengva pasirinkti šiltinimo medžiagas, kurių šiandieninėje rinkoje nestokojama. Populiarumo viršūnėje ilgai karaliavusią stiklo ir akmens vatą nukarūnuoja modernios, puikiomis savybėmis pasižyminčios ir pavydėtiną sandarumą garantuojančios termoputos. Šios purškiamos putos patenkins net išrankiausiųjų poreikius ir bus geriausias variantas, jei aktualus ilgaamžis palėpės apšiltinimas.

Palėpių šiltinimas putomis

Kodėl reikia šiltinti palėpę?

Net jei ši erdvė visai nenaudojama, jos apšiltinimu pasirūpinti vis vien būtina, nes šiltas oras patalpose kyla į viršų ir per netinkamai apšiltintą palėpę didelė dalis šilumos iš namų iškeliaus į lauką. Na, o jei palėpėje, kaip minėjome, įrengtos gyvenamosios erdvės, tuomet suprantama, jog apšiltinimas labai svarbus dėl sąnaudų šildymui bei kokybiško ir jaukaus mikroklimato.

Palėpės šiltinimo poliuretano putomis ypatumai

Jei palėpės erdvė nebus naudojama, tokiu atveju populiaresnis perdangos tarp viršutinio gyvenamo aukšto ir palėpės šiltinimas. O jei palėpė gyvenama, tuomet labai svarbu apšiltinti jos stogą, sienas, nereikėtų pamiršti ir grindų – tiek dėl šilumos izoliacijos, tiek dėl garso izoliacijos, kas namuose suteikia daugiau komforto visiems namų gyventojams. Būtent poliuretano putos tobulai izoliuoja šilumą ir garsą.

Šiltinant palėpės stogą termoputos paprastai purškiamos iš vidaus. Sienas šiltinti galite tiek iš vidaus, tiek iš lauko. Šiltinimas iš lauko leis taupyti vidaus plotą.

Palėpės šiltinimas galimas tiek atvirų, tiek uždarų porų putomis – viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Atvirų porų putos yra labai lengvos ir elastingos, jos kvėpuoja, izoliuoja šilumą, nesukuria didelių apkrovų. Jei pasirinksite šį variantą, iš vidinės pusės dėkite garo izoliacinę plėvelę. Uždaras poras turinčios poliuretano putos yra neįtikėtinai tvirtos ir stabilios, jos net kelis kartus sutvirtina statinio konstrukcijas! Šio tipo putos irgi puikiai kvėpuoja, yra atsparios gniuždymui, vandeniui, ugniai. Naudojant šiltinimui šias putas nereikės garo izoliacinės plėvelės.

Kodėl palėpių šiltinimas putomis – geriausias sprendimas Jums?

  • Purškiamos putos palėpės sienas bei stogą padengs vientisu sluoksniu. O tai reiškia, kad nebus jokių susidūrimų ir sujungimo siūlių, kurių neišvengsite šiltindami įprasta stiklo ar akmens vata. Tad putos garantuoja maksimalų sandarumą.

  • Poliuretano putos pasižymi labai geru šilumos laidumo koeficientu, negana to, jos garantuoja ir garso izoliaciją.

  • Jei montuosite uždarų porų putas, nereikės rūpintis papildoma garo izoliacija, nes šios putos neimlios drėgmei.

  • Šiltinimo termoputomis procesas labai spartus – nereikalingas pagrindo paruošimas, putos purškiamos specialia įranga, labai greitai sustingsta, todėl jau netrukus galima montuoti ir apdailą.

  • Poliuretano putos atsparios drėgmei, ugniai, pelėsiui, graužikams.

Kiek kainuoja palėpės šiltinimas poliuretanu?

Kainos kriterijus, žinoma, daugeliui yra aktualus. Tačiau pastaroji kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai, kadangi priklauso nuo šiltinamo ploto, nuo to, kiek putų bus sunaudota, taip pat daug įtakos turi putų rūšis. Pavyzdžiui, atviras poras turinčių putų kaina yra apie 60 eurų už m3, o uždarų porų – apie 180 eurų už m3. Tačiau tai dar nereiškia, kad šiltinant atviro tipo putomis galutiniame rezultate sumokėsite daug mažiau, nes uždaro tipo putų sluoksnis reikalingas mažesnis, tad ir medžiagos reikia mažiau. Taigi, jei domina tiksli kaina, susisiekite.

Palėpės apšiltinimas poliuretano putomis užtikrins, kad šioje patalpoje bus šilta, jauku ir komfortiška.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image