Pamatų šiltinimas putomis

Tinkamai apšiltinti pamatai didele dalimi prisideda prie pastato tvarumo, šilumos izoliacijos, mikroklimato namuose, šildymui patiriamų sąnaudų. Šiame kontekste svarbus vaidmuo tenka ne tik kokybiškiems šiltinimo darbams, bet ir naudojamoms medžiagoms. Jei svarstote šiltinimo medžiagų alternatyvas, tikslinga simpatijas skirti purškiamoms poliuretano putoms, juo labiau jei Jūsų tikslas – kokybiškas, puikią šilumos izoliaciją ir sėkmingą ilgalaikę eksploataciją užtikrinantis šiltinamasis sluoksnis.

Pamatų šiltinimas putomis

Dažniausios pamatų šiltinimo klaidos:

 • Netinkamos šiltinimo medžiagos. Neretai vertinamas kainos aspektas, bet neatsižvelgiama į esminius veiksnius, pavyzdžiui, aplinkos poveikį.

 • Per mažas šiltinamosios medžiagos storis. Pastarasis turi būti toks, kuris atitiktų norimą energetinę klasę.

 • Šalčio tiltai. Netinkamai apšiltinus pamatus neretai lieka šalčio tiltai – neapšiltintos, nesandarios vietos, kuriomis šaltis pakliūna į pamatus.

 • Prasta apsauga nuo drėgmės. Pamatai nuolat sąveikauja su aplinka, tad jų apsauga nuo išorės poveikio yra ypač svarbi.

Namo pamatų šiltinimo putomis ypatumai

Svarstydami, kokias medžiagas rinktis pamatų šiltinimui turėtumėte vertinti šiluminę varžą – tai neabejotinai kertinis pasirinkimo kriterijus. Jis svarbus todėl, kad per pamatus yra reali rizika netekti net iki 15 proc. šilumos. Dar būtina atsižvelgti į šiltinamosios medžiagos atsparumą drėgmei bei kitam poveikiui iš aplinkos. Mūsų klimato zonoje yra keturi metų laikai, todėl pamatams, kurie sąveikauja su gruntu, krituliais ir aplinka, tenka nemažai drėgmės, lietaus vandens, šalčio, saulės kaitros, temperatūrų svyravimo ir pan. Visi šie aspektai pamatams turi vienokios ar kitokios įtakos. Norint suteikti jiems maksimalią apsaugą nuo minėtų veiksnių, tikslinga rinktis uždarų porų poliuretano putas – jos kietos, stabilios, suteiks efektyvią apsaugą nuo vandens, šalčio ir kito aplinkos poveikio, negana to, sustiprins ir pačius pamatus. Taip pat svarbu, jog purškiamos termoputos garantuos maksimalią šiluminė varžą, tad pamatų šiltinimas neabejotinai bus labai kokybiškas, efektyvus ir rezultatyvus.

Kodėl pamatų šiltinimas termoputomis – geriausias sprendimas Jums?

 • Uždaras poras turinčios poliuretano putos užtikrina neįtikėtinai gerą šilumos laidumo koeficientą.

 • Uždarų porų poliuretano neveikia nei drėgmė, nei kiti veiksniai iš aplinkos, jis eksploatacijos metu nekeičia savo formos, kietumo, savybių.

 • Pamatų šiltinimas poliuretanu vyksta labai sparčiai ir paprastai. Nereikalingas net specialus pamatų paruošimas. Putos purškiamos tiesiai ant pamato iš lauko, nes purškiant iš vidaus nesuteiks pamatui apsaugos nuo aplinkos poveikio. Jos tobulai sukimba su bet kokiu pamatų paviršiumi, priklausomai nuo pamato tipo.

 • Poliuretano putos užpildys net menkiausius pamatuose esančius plyšelius ir užkirs kelią šalčio tiltų atsiradimui.

 • Putos purškiamos vientisu sluoksniu, be jokių susidūrimų ir siūlių, todėl sudaroma aklina ir labai tvirta pamatų apsauga nuo išorės poveikio.

 • Šios putos taip pat atsparios drėgmei, pelėsiui, jų nemėgsta graužikai.

 • Pamatų šiltinimas putomis atitinka ekologijos principus – jos nekenksmingos nei žmogui, nei aplinkai.

Kiek kainuoja pamatų šiltinimas poliuretanu?

Susižavėjus purškiamomis poliuretano putomis ir priėmus sprendimą būtent jomis šiltinti pamatus bei mėgautis ilgu jų privalumų sąrašu, kiekvienam tampa aktualus kainos aspektas. O pamatų šiltinimas termoputomis kaina priklauso nuo putų rūšies, šiltinamo ploto, putų išeigos.

Termoputos gali būti dviejų rūšių: atviros ir uždaros. Kaina skiriasi kelis kartus: atviro tipo kainuoja apie 60 eurų už m3, o uždarų porų – apie 180 eurų už m3. Tačiau pastarųjų reikalingas kur kas mažesnis sluoksnis. Negana to, putos skiriasi ir savybėmis, į kurias tikslinga atsižvelgti renkantis.

Tiek purškiant ant naujų pamatų, tiek ant senų kaina nekinta.
Jei domina, kokia konkreti Jūsų pamatų šiltinimo kaina, susisiekite su mūsų komanda. Įvertinsime aplinkybes bei Jūsų poreikius ir pateiksime kainos pasiūlymą.

Pamatų šiltinimas termoputomis – norintiems geriausio rezultato.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image