Pastatų šiltinimas putomis

Pastato šiltinimo putomis ypatumai

Šiltiname įvairios paskirties tiek paprastų, tiek labai sudėtingų konstrukcijų pastatus iš vidaus ir iš išorės. Darbui naudojame aukštos kokybės reikalavimus atitinkančias purškiamas poliuretano putas, šiandieninių šiltinimo medžiagų rinkoje užimančias itin aukštą poziciją. Putos ekologiškos ir kvėpuojančios, jos užpildo net labai sunkiai pasiekiamus tarpelius, pasižymi atsparumo drėgmei savybėmis ir užtikrina sėkmingą eksploataciją maždaug tris dešimtmečius ar dar daugiau. Uždaro tipo poliuretanas itin tvirtas ir stabilus, todėl jis gali net kelis kartus sutvirtinti pastato konstrukcijas!

Tikrai verta paminėti operatyvumo kriterijų – pastatų šiltinimas termoputomis bus labai spartus, nes nereikia pagrindo paruošimo, putos specialiu aparatu tolygiai užpurškiamos labai greitai, o geriausia tai, jog jos itin sparčiai sustingsta, tad visai netrukus jau galima montuoti ir apdailą!

Poliuretano putos yra atvirų ir uždarų porų. Pirmosios – lengvos, elastingos, puikiai kvėpuojančios, uždaros – kietos, tvirtos, sustiprina konstrukcijas, nepraleidžia vandens.

Pastato šiltinimas putomis

Kurios pastato dalys gali būti šiltinamos termoputomis?

Sienos

Per nekokybiškai apšiltintas sienas iš namų iškeliauja tikrai daug šilumos, todėl puiki šilumos izoliacija yra labai svarbi. Sienų šiltinimas poliuretano putomis yra efektyviausias ir sandarumą užtikrinantis sprendimas. Šiltinant uždarų porų putomis reikės vos 10 cm storio sluoksnio!

Stogas

Dar vienas šilumos laidininkas. Vientisu sluoksniu tarp gegnių užpurkštos putos nepaliks nė menkiausių tarpelių, tapsiančių šalčio tiltais, tad galėsite džiaugtis aukšto sandarumo stogu.

Pamatai

Neapšiltinti ar nekokybiškai apšiltinti pamatai suponuoja nemažą šilumos praradimą iš namų. Uždarų porų putos ne tik garantuos šiltinimo kokybę, tačiau drauge ir patikimai sutvirtins pamatus.

Grindys

Purškiamo poliuretano putos šiltinat grindis užtikrins puikius termoizoliacijos rodiklius. Negana to, reikalingas tik 5–10 cm sluoksnis.

Perdanga

Purškiamos putos yra tvirtos, standžios, stabilios. Priklausomai nuo poreikių ir keliamų reikalavimų perdangai, pasirinksite tinkamiausio tankumo poliuretaną. Puiku ir tai, jog šios putos suteikia labai gerą garso izoliaciją.

Taip pat šią šiltinimo medžiagą naudokite ir vidinėms pertvaroms ar kitoms namo dalims.

Kodėl pastato šiltinimas termoputomis – geriausias sprendimas Jums?

  • Šios putos garantuoja mažiausią šilumos laidumo koeficientą (vos 0,022–0,03, pasirinkus uždaro tipo putas).

  • Garantuojama ir pavydėtina garso izoliacija, kas aktualu, jei pastatas triukšmingoje zonoje ar pastato viduje vykdomos triukšmą keliančios veikos.

  • Daugiau kaip 30 metų siekianti garantija rodo šio šiltinimo būdo ilgaamžiškumą.

  • Purškiamos poliuretano putos labai greitai montuojamos – nereikalingas pagrindo paruošimas, purškimo procesas spartus, o ir apdailą galima montuoti kone iškart!

  • Idealus sukibimas su bet kokiu paviršiumi: medžiu, metalu, stiklu, betonu ar kt.

  • Putos atsparios ugniai, drėgmei, pelėsiui, puviniams, graužikams.

  • Vientisas putų sluoksnis neturi susidūrimų, todėl garantuojamas maksimalus sandarumas.

Kiek kainuoja pastato šiltinimas putomis?

Pastato šiltinimas putomis bus ilgalaikis, kokybiškas ir geriausias šilumos izoliacijos savybes garantuosiantis variantas. Žinoma, daugelį domina, kiek gi kainuoja šios putos ir šiltinimo jomis darbai. Turime pastebėti, jog galutinei kainai įtakos turi pasirinktas putų tipas (atvirų porų putos kainuoja apie 60 eurų už m3, o uždarų porų – apie 180 eurų už m3), šiltinamas plotas, putų sluoksnis, kuris tiesiogiai susijęs su išeiga.

Kiekvienu atveju individualiai skaičiuojame darbų sąmatą.

Pastatų šiltinimas termoputomis yra šiuolaikiškas, modernus, tačiau statybų sektoriuje ne naujas, o laiko patikrintas šiltinimo būdas.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image