Pastogių šiltinimas putomis

Kai kurie į pastogės šiltinimą žvelgia nerimtai, juo labiau jei tai yra visiškai nenaudojama patalpa. Tačiau net ir tokiu atveju kalbant apie šiltinimą reikėtų į tai žiūrėti atsakingai ir užtikrinti aukščiausius reikalavimus atitinkantį pastogės apšiltinimą.

O kokias medžiagas rinktis? Jų rinkoje esti nemažai. Siūlome pasinaudoti poliuretano putų privalumais ir mėgautis maksimaliu komfortu, pavydėtina šilumos izoliacija ir ilgalaike investicija.

Pastogių šiltinimas putomis

Kodėl būtina apšiltinti pastogę?

Patalpose šiltas oras kyla į viršų, būtent todėl, nenorint jo išleisti iš gyvenamųjų patalpų, tikslinga užkirsti jam kelią pro lubas patekti į pastogę, o iš pastarosios į lauką. Nes šitaip didinami šilumos nuostoliai. Jei pastogė yra sandari ir pasižymi puikia šilumos izoliacija, šiltas oras lieka patalpose, nepatenka į lauką ir neprarandama namų šiluma. Tai pagrindžia, kodėl svarbu, kad pastogė būtų apšiltinta kokybiškai.

Sutinkame klientų, kurie daug dėmesio skiria sienų, pamatų šiltinimui ir gana atsainiai žiūri į pastogės šiltinimą, jei joje bus negyvenama ar erdvė visai nenaudojama. Tačiau šis aspektas nenulemia šilumos patekimo į lauką pro prastai apšiltintą pastogę.

Pastogės šiltinimo termoputomis ypatumai

Pastogė šiltinama iš vidaus tarp gegnių. Geriausia, jei iš išorės bus naudojama difuzinė plėvelė. Poliuretano putos tarp gegnių purškiamos tolygiai, vientisu sluoksniu. Jei naudosite atvirų porų putas, iš vidinės pusės dėkite garo izoliacinę plėvelę, apsaugosiančią putas nuo drėgmės, garų, patenkančių iš patalpų. Jei naudosite uždaro tipo putas, garo izoliacija nebus reikalinga, kadangi šio tipo putos visiškai neimlios drėgmei. Netrukus putoms sustingus jau galima montuoti pastogės apdailą.

Svarstant, kurias putas rinktis pastogės šiltinimui, tikslinga atsižvelgti į kai kurias jų savybes – tai padės lengviau nuspręsti, kuris variantas geriausias Jums. Atvirų porų putos labai lengvos ir elastingos, jos puikiai plečiasi ir tobulai užpildo menkiausius tarpelius, yra ekologiškos, kvėpuojančios, tiesa, kiek imlesnės drėgmei. Uždarų porų putos sudaro kietą, tvirtą sluoksnį, jos taip pat kvėpuoja, yra ekologiškos. Šio tipo putos atsparios ugniai, drėgmei bei užtikrina neįtikėtiną šilumos izoliaciją.

Kodėl pastogių šiltinimas putomis – geriausias sprendimas Jums?

  • Poliuretano putos yra moderni ir itin geromis savybėmis pasižyminti izoliacinė medžiaga, kuri tobulai tiks pastogės šilumos ir garso izoliacijai. Taip, būtent – termoputos izoliuoja ne tik šilumą, tačiau ir garsą.

  • Purškiamos putos labai daug kartų plečiasi (ypač atvirų porų), todėl pasiekia ir šiltinamąja medžiaga užpildo visus, net pačius mažiausius tarpelius, taip užkirsdamos kelią šalčio tunelių atsiradimui.

  • Tai puikus variantas pastogės šiltinimui, mat putos užpurškiamos vientisu sluoksniu, be jokių susidūrimų ir tarpų.

  • Poliuretano putoms būdingas atsparumas drėgmei, ugniai, pelėsiui, puviniams, graužikams.

  • Prie privalumų tikrai verta priskirti labai spartų šiltinimo putomis procesą. Joms nereikalingas pagrindo paruošimas, purškiamos labai greitai ir sustingsta visai netrukus. Tobulas variantas vertinantiems ir kokybę, ir spartą.

Kiek kainuoja pastogių šiltinimas poliuretanu?

Jei domina tiksli pastogės šiltinimo poliuretano putomis kaina, susisiekite su mumis – atsakysime į visus klausimus ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, paskaičiuosime tikslią kainą.

Kainai įtakos turi šiltinamas plotas, šiltinamosios medžiagos išeiga ir putų rūšis. O pastaroji gali būti dvejopa – atvirų porų arba uždarų porų. Kuris variantas geriau tinka Jums, patarsime ir padėsime priimti sprendimą.

Atviras poras turinčių kaina yra apie 60 eurų už m3, o uždarų porų – apie 180 eurų už m3. Tačiau aklai tuo kliautis skaičiuojant nereikėtų, nes reikalingas skirtingas šiltinamosios medžiagos sluoksnis.

Pastogės apšiltinimas termoputomis užtikrins, kad šiluma pasiliktų namuose ir nepasiektų lauko.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image