Perdangų šiltinimas putomis

Perdangos šiltinimas yra aktualus, nepriklausomai nuo to, ar antrame aukšte bus gyvenama, ar įrengta palėpė, o gal visai nenaudojama erdvė. Vis dar dažnas perdangoms renkasi įprastą stiklo ar akmens vatą, tačiau simpatijas pelno ir kur kas geresnėmis savybėmis pasižyminti šiltinimo medžiaga – termotava. Šios purškiamos poliuretano putos yra tobula ir kur kas efektyvesnė šiltinimo medžiaga, palyginti su vata. Tad jei planuojate perdangos ar kitus šiltinimo darbus, savo simpatijas nukreipkite į poliuretano vatą, pasižyminčią išskirtinėmis savybėmis ir mažiausiai trims dešimtmečiams dovanosiančią nepriekaištingą savo gerųjų savybių pluoštą.

Perdangų šiltinimas putomis

Kodėl būtina apšiltinti perdangą?

Daugelis žino, jog šiluma turi tendenciją kilti aukštyn. Tad namuose kurdami jaukų ir malonų mikroklimatą Jūs juos šildote, sušilęs oras kyla į viršų ir, esant kokybiškai šilumos izoliacijai, namuose ir pasilieka. Tačiau jei perdanga neapšiltinta ar tai padaryta netinkamai, jis kyla aukštyn į palėpę link stogo, kurioje paprastai būna šalta. Taigi, namuose netenkama nemažos dalies šilumos, todėl perdangos apšiltinimas yra reikšmingas siekiant energinio efektyvumo ir norint išvengti šilumos nuostolių.

Perdangos šiltinimo putomis ypatumai

Tikriausiai nesuklysime pasakę, jog kiekviena perdanga turi bent vieną, nors dažniausiai daugiau nei vieną, jungtį ar kitokią konstrukciją, kurią įprastomis šiltinimo priemonėmis efektyviai izoliuoti yra sunku. O štai purškiamos poliuretano putos jokių kliūčių šiame kontekste nesudarys. Poliuretano putos suteiks efektyvią apsaugą perdangoje esantiems elementams ir neleis jų pasiekti nei drėgmei, nei šalčiui ar kitiems neigiamą poveikį darantiems aspektams.

Poliuretano putos yra dvejopos: atvirų porų ir uždarų porų. Perdangų šiltinimas galimas su abiejų tipų putomis, tik reikia įvertinti kelis aspektus. Jei turite sandarų stogą, tuomet atvirų porų poliuretanas bus ne ką prastesnis pasirinkimas. Juo labiau kad šios putos ypač lengvos, tad nesukurs didelių apkrovų. O jei aktuali ir hidroizoliacija, tuomet uždaro tipo poliuretanas bus nepamainomas pasirinkimas.

Perdangų šiltinimas galimas iš viršaus ir iš apačios. Jei šiltinsite iš palėpės pusės ir norite turėti joje grindis, iš anksto sumontuokite lages. Jei šiltinama bus iš apačios, t. y. iš vidaus patalpų pusės, iš anksto sumontuokite tvirtinimo elementus luboms.

Kodėl perdangos šiltinimas termoputomis – geriausias sprendimas Jums?

  • Poliuretano putos turi savybę plėstis dešimtimis kartų, todėl nereikia nuogąstauti, kad koks miniatiūrinis plyšelis liks neapšiltintas – besiplėsdamos putos pasiekia ir užpildo net menkiausius tarpelius, kurių, beje, alternatyvios šiltinimo medžiagos negalėtų pasiekti ir kokybiškai užpildyti.

  • Uždaras poras turinčios putos garantuos kietą, patvarų, stabilų ir gniuždymui atsparų pagrindą. Atviras poras turinčios putos yra labai lengvos ir elastingos, suteikia šilumos izoliaciją, jog nesudaro didelių apkrovų.

  • Atsparios drėgmei, ugniai, pelėsiui, puviniams, graužikams.

  • Labai spartus šiltinimo procesas.

  • Purškiamos poliuretano putos sudaro vientisą sluoksnį, nebūna jokių siūlių, todėl garantuojamas maksimalus sandarumas.

Kiek kainuoja perdangų šiltinimas poliuretanu?

Perdengimo šiltinimo putomis kaina priklauso nuo kelių aspektų: putų tipo (atviro tipo pigesnės, tačiau jų, norint pasiekti aukštus rezultatus, reikia kelis kartus daugiau nei uždaro tipo), taip pat šiltinamo ploto, medžiagos išeigos.

Kalbant apie putų kainų skirtumus, tai atviras poras turinčių kaina yra apie 60 eurų už m3, o uždarų porų – apie 180 eurų už m3. Tačiau jų sluoksnis skiriasi – uždaro tipo būna plonesnis.

Jei norite sužinoti, kiek konkrečiai kainuos Jūsų būsto perdangos šiltinimas, paskaičiuosime kainą individualiai, įvertinę esminius aspektus.

Perdangų šiltinimas putomis – efektyvu, kokybiška ir ilgaamžiška.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image