Sienų šiltinimas putomis

Šiandieninis statybų sektorius išties labai turtingas medžiagų įvairovės – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys gali rinktis iš galybės alternatyvų. Tai suteikia galimybes įvertinti savo poreikius ir rasti idealiai juos atitinkančius sprendimus. Sienų šiltinimas – klausimas, kuris neretai tampa tikru galvos skausmu būsimo gyvenamojo namo ar kitos paskirties statinio šeimininkams. Kaip patrauklia kaina užtikrinti geriausią šilumos izoliaciją ir drauge atitikti šiandien itin gajus ekologijos principus, garantuoti, jog investicija bus ilgaamžė? Nenuostabu, jog itin populiarios šiandieninėje statybų rinkoje yra purškiamos poliuretano putos, atitinkančios minėtas savybes ir ne tik jas – jų privalumų sąrašas kur kas ilgesnis. Tad jei domina namo sienų šiltinimas, pasinaudokite šių putų privalumais.

Sienų šiltinimas putomis

Kas yra poliuretano putos?

Poliuretano putos, dar vadinamos termoputomis, yra labai kokybiška, patvari, ilgaamžė, puikiomis savybėmis pasižyminti šilumos (o drauge ir garso) izoliacijos medžiaga, išsiskirianti struktūra ir charakteristika. Tai šiuolaikiškas pasirinkimas gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastato šiltinimui, jei domina kokybė ir kelis dešimtmečius trunkanti sėkminga eksploatacija, kurios metu šiltinimo medžiaga visiškai nekeičia nei formos, nei savo savybių.

Galimas sienų šiltinimas termoputomis, taip pat stogų, grindų, pertvarų, pamatų ar kitų statinio dalių.

Kokios poliuretano putų savybės?

Šios putos pasižymi pavydėtinomis savybėmis šilumos izoliacijos kontekste. Pirmiausia, jos yra ekologiškos ir kvėpuojančios, jų eksploatavimo laikas skaičiuojamas dešimtmečiais, todėl tai bus ilgaamžė investicija. Būtina pažymėti ir tai, kad termoputos sukimba su įvairiais paviršiais: medžiu, stiklu, betonu, plytomis ar kt. Besiplėsdamos patenka į oro tarpus ir juos patikimai užsandarina, nepalikdamos nė menkiausių tarpų.

Nusprendę, kad sienų šiltinimas termoputomis yra geriausias variantas Jums, turėsite pasirinkti, šiltinti atvirų ar uždarų porų putomis. Kuo jos skiriasi? Abu variantai bus puikūs, tačiau šiek tiek skiriasi putų techninės charakteristikos. Pavyzdžiui, atvirų porų putos kur kas labiau plečiasi, tačiau jos yra mažiau sandarios ir jų šilumos izoliacijos koeficientas ne toks įspūdingas kaip uždarų porų putų. Tačiau turinčios atviras poras yra neįtikėtinai lengvos, kas bus didelis privalumas, jei aktualus apkrovų klausimas. Atvirų porų putos yra imlesnės vandeniui, o jas montuojant reikia įrengti garo izoliaciją iš vidaus pusės. O jei pasirenkamas sienų šiltinimas termoputomis su uždaromis poromis, garo izoliacija nebus reikalinga.

Sienų šiltinimas poliuretano putomis: kokie privalumai?

Termoputos garantuoja pavydėtiną šilumos laidumo koeficientą, ypač – uždarų porų putos.

Vientisas šiltinamosios medžiagos sluoksnis, kai pasirenkamas sienų šiltinimas termoputomis, bus tobulas variantas– putos purškiamos vientisai, todėl nėra jokių susidūrimų, siūlių, oro tarpų, tampančių šalčio tuneliais, tad garantuojamas maksimalus sandarumas.

Dėl savybės plėstis šios putos idealiai įsiskverbia net į labai sunkiai pasiekiamas vietas ir jas užpildo.

Sienų šiltinimas poliuretano putomis vyks labai greitai, tad bus didelis privalumas tiems, kam aktuali sparta. Pirmiausia, putoms nereikalingas specialus pagrindo paruošimas – sutaupoma daug laiko. Antra, putos purškiamos labai sparčiai. Trečia, jos stingsa taip pat labai greitai, tad jau netrukus galima montuoti ir sienų apdailą.

Sienų šiltinimas termoputomis garantuos ne tik sandarumą šilumos kontekste, tačiau jos užtikrins ir garso izoliaciją, kas labai svarbu geram mikroklimatui ir komfortui namuose.

Putos atsparios drėgmei, pelėsiui, puviniams, graužikams.

Šios putos nekenkia nei aplinkai, nei žmogui, eksploatacijos metu neišskiria jokių žalingų medžiagų, nealergizuoja. Anaiptol, poliuretanas puikiai užsandarina visus plyšelius, tad namo iš lauko nepatenka alergenai, teršalai ar kiti nepageidaujami dalykai.

Sienų šiltinimas putomis: iš vidaus ar iš lauko?

Poliuretano putomis namo sienų šiltinimas galimas tiek iš vidaus, tiek iš lauko. Didelio skirtumo tarp šių variantų nėra, jie abu būtų puikus pasirinkimas, tačiau kai kurie klientų poreikiai ar kitos aplinkybės nulemia, jog vienas variantas būna geresnis už kitą. Pavyzdžiui, šiltinant sienas iš vidaus prarandama naudojamo ploto, todėl jei namas ir taip yra nedidelis, jo šeimininkai kartais nenori dėl storesnio šiltinamojo sluoksnio aukoti vidaus patalpų ploto. Tokiu atveju labai gera ir pasiteisinanti alternatyva būna šiltinimas iš išorės. Tačiau šis pavyzdys labiau aktualus tada, jei namas, pavyzdžiui, sumūrytas iš plytų ar blokelių, o jei statinys yra karkasinis, tuomet sienų šiltinimas iš vidaus tarp konstrukcijų bus puikus variantas.

Tikslinga paminėti ir tai, jog uždarų porų poliuretano putos yra ne tik sandarios ir garantuojančios puikią šilumos bei garso izoliaciją, tačiau jos yra kietos ir labai tvirtos, todėl suteikia papildomą stabilumą ir tvirtumą sienoms. Tad sienų šiltinimas putomis, kurios yra uždarų porų, labai tiks ne tik naujiems, bet ir renovuojamiems statiniams, kur aktualus senų statinio sienų sustiprinimas. Beje, šiltinant uždarų porų putomis šiltinamosios medžiagos sluoksnis paprastai siekia apie 10 cm, o tai tikrai nedaug, todėl net šiltinant iš vidaus nebus prarasta daug ploto.

Dabar gana populiarus ir šiltinimas iš išorės, juo labiau kad toks variantas padeda kur kas ilgiau išlaikyti šilumą. Neretą vilioja ir taupoma vidaus patalpų erdvė.

Sienų šiltinimas putomis iš lauko lemia, jog namo sienos bus apsaugotos nuo kritulių, kito aplinkos poveikio. Drauge drėgmė nepasieks namo konstrukcijų, išvengsite grybelio, pelėsio ar kitų nepageidaujamų aspektų. Jei pasirinksite šiltinimą iš vidaus, taip pat sėkmingai pasirūpinsite, jog konstrukcijos, namo sienos nedrėks, jų nepasieks garai iš namų.

Kiek kainuoja sienų šiltinimas poliuretano putomis?

Sienų šiltinimo termoputomis kaina priklauso nuo kelių aspektų. Pirmiausia, kokio tipo putos bus pasirinktos. Atvirų porų poliuretanas yra pigesnis, jo kaina prasideda maždaug nuo 60 eurų už m3. O štai uždaras poras turintis kainuoja brangiau – maždaug nuo 180 eurų už m3. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog šiltinti atvirų porų putomis bus kelis kartus pigiau, tačiau tikslinga atidžiau pasigilinti ir nuspręsti, kuris variantas Jums tiek finansiškai, tiek techninių charakteristikų kontekste yra geresnis.

Galime paminėti tai, jog norint pasiekti uždarų porų putų savybių lygį atvirų porų putų paprastai reikia bent du kartus storesnio sluoksnio, tad galutiniame rezultate kaina būna beveik vienoda. Taip pat kainai įtakos turi šiltinamas plonas, putų išeiga.

Kadangi kiekvienu atveju kainai įtakos turintys kriterijai skiriasi, tad klientams kainą skaičiuojame individualiai. Taigi jei domina, kiek gali kainuoti Jūsų namo sienų šiltinimas putomis, susisiekite su mumis – atsakysime į klausimus, patarsime, paskaičiuosime kainą ir padėsime priimti geriausią sprendimą.

Sienų šiltinimas uždarų porų poliuretanu su „Ecologika“

  • Ilgametė mūsų komandos patirtis šioje rinkoje, didelis sukauptų žinių ir įgūdžių bagažas leidžia klientams siūlyti aukšto lygio paslaugas, geriausių kainos ir kokybės santykį.

  • Savo darbe naudojame tik kokybiškas medžiagas, ženkliai prisidedančias prie puikaus mūsų darbo rezultato.

  • Manome, jog informuotumas turi įtakos pasitikėjimui, todėl visada klientui suteikiame informacijos apie planuojamus darbus bei jau atliekamų eigą.

  • Laikomės sutartų terminų.

  • Šiltiname ne tik sienas bet ir stogus, pamatus, perdangas ar kt.

UAB "GREITAI STATAU" – Jūsų patikimas partneris, kai reikia kokybiškų namo sienų šiltinimo sprendimų.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB GREITAI STATAU

Įm. kodas: 303109367

PVM kodas: LT100008026313

+370 613 89977

info@greitaistatau.lt

Image